Wyprawy wędkarskie i połowy dorsza

Cennik rejsów na łodziach Orion One i Orion Two

  • 10 godzinny rejs - 160 PLN  za osobę
  • Grupy zorganizowane od Poniedziałku do Czwartku (21 os.) -cena do uzgodnienia
  • Rejs 6 godzinny w sezonie letnim od Poniedziałku do Piątku - 100 PLN (brutto) za osobę
  • Istnieje możliwość przedłużenia rejsu, a koszt każdej dodatkowej godziny - 15 PLN za osobę
  • Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość negocjacji ceny.
  • W trakcie trwania rejsu można wypożyczyć profesjonalny sprzęt wędkarski. Koszt jednej kompletnej wędki - 20 PLN

 Wystawiamy faktury vat

Pomagamy z załatwieniem noclegów

Wędkarstwo morskie sprawi Ci przyjemność! Teraz masz szansę złowić dorsze, jakich jeszcze nigdy wcześniej nie udało Ci się złapać i zrobić sobie zdjęcia przy takich okazach, które wzbudzą podziw wśród Twoich znajomych.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, zabierzemy Cię w zasobne w ryby rejony Morza Bałtyckiego gdzie będziesz miał szansę na obfite połowy dorsza!

 

Wyprawa na dorsza

Całodzienna wyprawa, w czasie której wypłyniesz na naturalne łowiska dorsza i złowisz dorodne okazy. Impreza rekomendowana dla rodzin, amatorów i zapalonych wędkarzy.

 

Indywidualna wyprawa na dorsza

Możesz wypłynąć w morze sam, bez towarzystwa innych ludzi. Zabierzemy Cię w sprawdzone miejsca.

 

Wyprawa na dorsza dla grup zorganizowanych

Wypoczywasz w gronie przyjaciół i znajomych? W takim towarzystwie połowy dorsza będą jeszcze przyjemniejsze. Skorzystaj z tej niecodziennej możliwości spędzenia czasu, tym bardziej że grupy zorganizowane mogą liczyć na zniżki.

 

Wyprawa badawcza

Pokażemy Ci, gdzie możesz znaleźć dorsza i inne ryby Morza Bałtyckiego. Będziesz mieć okazję, by z bliska zaobserwować ich zachowanie.

 

Impreza firmowa na morzu

To będzie impreza, której z pewnością nikt nie zapomni. Wspólne połowy dorsza mocno zintegrują Twój zespół. A my zatroszczymy się o dodatkowe atrakcje.

 

Wyprawa wycieczkowa

Rejs na pełnym morzu to czysta przyjemność. Jeśli będziesz mieć ochotę, możesz łowić ryby, ale równie dobrze możesz delektować się morską bryzą.

 

Transport morski

Świadczymy również usługi transportu morskiego. Zapytaj o szczegóły.

 

Wędkarstwo morskie Władysławowo

Jeśli chcesz możesz z nami łowić również inne ryby. Skontaktuj się z nami, by uzgodnić wszystkie szczegóły.

W cenie wyprawy oferujemy smaczny poczęstunek, kawę, herbatę oraz gorący posiłek. Pod pokładem jest ogólnodostępna ogrzewana mesa oraz toaleta z ciepłą wodą.

Patroszenie ryb GRATIS.

 

Wyprawy wędkarskie na dorsza

W czym tkwi tajemnica sukcesu wędkarstwa? Dla jednych jest to przygoda i ciekawa forma relaksu, dla innych zaś przede wszystkim sposób na smaczną i świeżą rybę. Nic więc dziwnego, że wędkarstwo morskie cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem – w przeciwieństwie do słodkowodnego, gwarantuje o wiele lepsze emocje oraz ciekawszy asortyment ryb. Szczególnie warte polecenia są wyprawy na dorsza. Jest to ryba łatwo dostępna w wodach Bałtyku, a jednocześnie bardzo smaczna. Na szczęście połowy dorsza są możliwe nie tylko dla rybaków dysponujących odpowiednim sprzętem, ale także dla wędkarzy amatorów, a nawet całkowitych nowicjuszów.

Wędkarstwo morskie Władysławowo oferuje usługi, które pozwalają nie tylko na połowy dorsza, ale i na niezapomnianą przygodę. Jak wiadomo, morskie wyprawy wędkarskie – by były bezpieczne oraz faktycznie bogate w połowy ryb – muszą być odpowiednio zorganizowane. Ważny jest nie tylko jacht czy kuter, którym będzie można dotrzeć do ryb, ale również odpowiedni sprzęt i, przede wszystkim, wiedza oraz umiejętności. Wyprawy na dorsza to prawdziwa przygoda, która pozwala poczuć wszystkim uczestnikom, bez względu na wiek, zew morskiej, dzikiej i nieokiełznanej natury. Jachty dostępne wraz z usługą wędkarstwo morskie Władysławowo zabiorą każdego tam, gdzie znajduje się naturalne środowisko dorszy oraz innych ryb morskich, które można w danym okresie wyławiać. Wędkarstwo morskie to nie tylko polowanie na ryby, ale również niezwykłe zmagania z falami oraz kapryśną pogodą. I, nie oszukujmy się, wyprawy na dorsza to także pewna rywalizacja – z własnymi słabościami, możliwościami, a także z innymi uczestnikami wyprawy – o to, by złowić kolejną i jeszcze kolejną rybę.

Wyprawy wędkarskie, które mamy Państwu do zaoferowania, prowadzone są przez doświadczonych rybaków. Ponadto odbywają się na sprawdzonym sprzęcie, a uczestnicy docierają w miejsca, gdzie połowy dorsza mają szansę zakończyć się dużym sukcesem, a więc satysfakcjonującymi zapasami świeżej ryby złowionej własnoręcznie. Wędkarstwo morskie Władysławowo kieruje swoją ofertę nie tylko do osób indywidualnych, ale i dla całych rodzin oraz grup przyjaciół i znajomych. To sposób nie niebanalnie, a także ciekawie, a wręcz ekscytująco, spędzony czas podczas nadmorskich wakacji. Oferujemy zarówno jedno, jak i dwudniowe wyprawy na dorsza z gwarancją, że tak zdobyta ryba z całą pewnością będzie smakować jeszcze lepiej. Warto pamiętać, że wędkarstwo morskie Władysławowo to nie tylko sposób na ekscytujące połowy dorsza, ale i innych morskich ryb, które dostaną się w ręce naszych wędkarzy.

Zapewniamy, że organizowane przez nas morskie wyprawy wędkarskie to nie tylko niezapomniane emocje, świetna przygodę i smaczna ryba, ale również profesjonalna opieka oraz komfortowe warunki, w tym noclegowe. Wszystko to sprawia, że nasze wędkarstwo morskie okazuje się inicjatywą, do której po prostu trzeba będzie nie raz wracać. Gwarantujemy ekscytujące emocje i dla całkowitych amatorów, i dla profesjonalnych wędkarzy, którzy chcieliby spróbować czegoś innego niż połowy słodkowodne.