OD armatora

Odpoczniesz i pozbędziesz się wszystkich stresów. Rejs na pełnym morzu połączony z połowem dorsza zapewni Ci przeżycia, których być może jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.  Jeśli jesteś zapalonym wędkarzem docenisz fakt, że odkryjemy przed Tobą bogate w ryby łowiska. A jeśli nigdy wcześniej nie wędkowałeś, będziesz miał okazję nauczyć się wędkowania w optymalnych warunkach pod okiem doświadczonych szyprów.

Orion One  i Orion Two to jedne z najszybszych jednostek wędkarskich we Władysławowie. Są na tyle szybkie i nowoczesne, że pozwalają  bezproblemowo penetrować nawet obszary położone daleko od brzegu. Szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce ma też dodatkowe zalety – spędzisz na połowie więcej czasu niż gdybyś wędkował na Bałtyku na pokładzie tradycyjnego kutra rybackiego.

Zapraszamy na pokład. W czasie wyprawy na dorsza  spędzisz miło czas z rodziną i przyjaciółmi, łowiąc smaczne i duże okazy. Połów dorsza to także doskonały pomysł na imprezę integracyjną lub firmową. Wspólne wędkowanie na Bałtyku zapadnie w pamięć wszystkich uczestników.