Wędkarstwo morskie i wyprawy na dorsza i połowy

TERAZ TAKŻE TY MOŻESZ SAMODZIELNIE ZŁOWIĆ DORSZA!

Wędkarstwo morskie jest prostsze niż Ci się wydaje – żeby złowić  pięknego, bałtyckiego i smacznego dorsza nie musisz mieć nawet własnego sprzętu wędkarskiego. Zapewnimy Ci wszystko, co jest niezbędne do połowów i co najważniejsze – masz sporą szansę na wędkarski  sukces podczas wyprawy na dorsza z naszą załogą z Władysławowa!

Wyprawy na dorsza organizujemy od lat a do lokalizacji ławic ryb wykorzystujemy najnowszy sprzęt elektroniczny, wspierający wędkarstwo morskie.  Mamy pasję, wiedzę i doświadczenie - dlatego połowy dorsza z pewnością będą udane. Dodatkowo gwarantujemy Ci, że nasze wyprawy wędkarskie z Władysławowa to niezapomniana morska przygoda.

Posiadamy szybkie, dobrze wyposażone łodzie do połowu dorsza i nie tylko – Orion One  i Orion Two  o długości 19 metrów, napędzane dwoma 400-konnymi silnikami VOLVO PENTA mogą poruszać się  nawet z prędkością 23 węzłów. W czasie rejsu możesz schronić się w ogrzewanej messie.

Zapraszamy na połów dorsza do miejscowości Władysławowo! Z nami rejsy na dorsza i wędkarstwo morskie to czysta przyjemność!